Televizní stolek HANG borovice atlantic antracit
Kód: ASR-956LCS1615Související produkty
Detailní popis produktu
HANG je nízký, nástěnný televizní stolek, ale se šířkou 180 cm pojme vše co potřebujete ke sledování televize.
Ve spodní části stolku najdeme dvě poličky, a nad nimi dva úložné prostory s výklopnými dvířky. Díky zavěšení na stěnu se pod stolkem snadno uklízí a jeho výšku si určíte sami.
Materiál je velice odolný, má dlouhou živnost a dobře se udržuje.
Materiál: melaminem potažená dřevotříska
Tloušťka: 18 mm
Šířka: 180 cm Výška: 29,1 cm Hloubka: 31,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8683342404051 |
| BARVA: | černá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 180 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 19,1 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 31,6 cm |
| DEKOR: | antracit, borovice atlantic |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
