Televizní stolek FREI borovice atlantic bílá
Kód: ASR-956LCS1619Související produkty
Detailní popis produktu
Televizní stolek má korpus v dekoru borovice atlantic a bílá výklopná dvířka.
FREI televizní stolek je nástěnný a má jedny výklopná dvířka, za kterými se nachází police na ovladače a přehrávače.
Materiál stolu je odolný a jednoduše se udržuje.
Materiál: melaminem potažená dřevotříska
Tloušťka: 18 mm
Rozměry:
Šířka: 100 cm Výška: 29,1 cm Hloubka: 31,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8683342403900 |
| BARVA: | bílá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 100 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 29,1 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 31,6 cm |
| DEKOR: | borovice atlantic |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
