Stojan na květiny GARDEN antracit, borovice
Kód: ASR-835PUQ5015Detailní popis produktu
Stojan na květiny v zajímavém designu. Stojan se skládá ze 4 polic a 1 podstavy, na kterou také můžete umístit květinu.
Stojan obsahuje i 3 závěsné poutka pro zavěšení květináčů. Na stojan tak můžete umístit až 10 květin.
Rozměr: 85 x 180 x 35 cm
Materiál: police jsou z melaminové desky o tloušťce 18 mm, rám je kovový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a stojany |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8682870763616 |
| BARVA: | černá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 85 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 180 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 35 cm |
| DEKOR: | borovice atlantic |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
