Předsíňová stěna DODO borovice atlantic bílá - Doprodej
Kód: AKCE_ASR-956LCS2805Související produkty
Detailní popis produktu
Prostorná předsíňová stěna v oblíbeném provedení elegantní bílé v kombinaci s borovicí atlantic prozáří každou předsíň i chodbu.
Stěna DODO nabízí vše, co v předsíni potřebujete, botník, vysokou policovou skříň, zrcadlo i věšáky na bundy a kabáty.
Materiál: melaminem potažená dřevotříska
Tloušťka: 18 mm
Šířka: 113,6 cm Výška: 179,7 cm Hloubka: 37,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8683342403740 |
| BARVA: | bílá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 113,6 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 179,7 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 37,5 cm |
| DEKOR: | borovice atlantic |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
