Botník ZULLA antracit, dub sonoma
Kód: ASR-776HMS3907Související produkty
Detailní popis produktu
Botník a polstrovaná lavička pro snadné obouvání v jednom. Středová část botníku pro snadné odložení bot, uzavíratelné poličky pro udržení pořádku v předsíni.
Tmavá barva korpusu v kombinaci se světlými dvířky působí kontrastně a elegantně
Materiál: melaminem potažená dřevotříska 18 mm
Šířka: 110 cm Výška: 43 cm Hloubka: 37 cm
Výška police: 13,5 cm
Maximální nosnost: 80kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíň - Botníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8681181806630 |
| BARVA: | černá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 110 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 43 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 37 cm |
| DEKOR: | antracit, dub sonoma |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
