Konzolový stolek JUST HOME borovice atlantic, černý
Kód: ASR-570VLT1204Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchý konzolový, odkládací stolek z kolekce JUST HOME, který se bude nejlépe hodit do chodby nebo pracovny.
Stolek má dvě praktické zásuvky s kováním, polici a kovovou konstrukci.
Materiál: melaminem potažená dřevotříska (18 mm), kov
Šířka: 100 cm
Výška: 95 cm
Hloubka: 35 cm
Stolek je možné připevnit ke zdi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzolové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8682870131279 |
| BARVA: | černá |
| ŠÍŘKA VÝROBKU: | 100 cm |
| VÝŠKA VÝROBKU: | 95 cm |
| HLOUBKA VÝROBKU: | 35 cm |
| DEKOR: | borovice atlantic |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
