Šatní skříň CALDO 2 zásuvky dub 107 x 188 x 58 cm

Kód: KSM-1015010940
8 359 Kč 6 908,26 Kč bez DPH
Vyřazeno z nabídky

Šatní skříň se dvěma zásuvkami z kolekce CALDO. Praktický a trvanlivý nábytek v dekoru dubu s kvalitními závěsy a pojezdy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šatní skříň se spousta místa - skříň s tyčí na ramínka a dvěma hlubokými, prostornými zásuvkami. Dveře šatníku fungují hladce a bezhlučně díky kvalitním závěsům s brzdou a vedení Clip On. Zásuvky jsou vybaveny mechanismem tlumení a funkcí samozavírání. 

Stabilní struktura je podporována speciálním upevněním zadního panelu. Díky tomuto řešení si moderní šatní skříň z kolekce CALDO zachovává svůj atraktivní vzhled po celá léta a zaručuje bezpečnost.

Nohy s možností nivelace vám umožní přizpůsobit výšku tohoto moderního kusu nábytku potřebám interiéru.

Více o kvalitním nábytku z kolekce CALDO najdete ZDE.

Vlastnosti
  • 18 mm silná melaminová nebo dřevotřísková deska, dekor se strukturou "přírodní dub",
    ABS hrany v dekoru desky, silná deska a speciální upevnění zadní stěny nábytku zaručují jeho stabilitu
  • úchyty - matné, v chromu zdobené geometrickým tvarem 
  • zapuštěné závěsy 35 mm,  úhel otevření dveří min. 100 °
  • Panty jsou nastavitelné ve třech rovinách s funkcí Soft Close 
  • Samouzavírací zásuvky s tlumičem Clip on 
  • nastavitelné nohy k vyrovnání +- 20 mm
  • 45 mm zásuvková ložiska s kuličkovými ložisky. zásuvky mají kuličková hydraulická vedení, plný výsuv zásuvek

 

Rozměry:

Šířka: 107 cm
Výška: 188 cm
Hloubka: 58 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 24 měsíců
ŠÍŘKA VÝROBKU: 107 cm
VÝŠKA VÝROBKU: 188 cm
HLOUBKA VÝROBKU: 58 cm
DEKOR: dub

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KONSIMO je mladá a dynamická společnost, která se soustředí na výrobu a prodej nábytku. KONSIMO má vlastní tým návrhářů, designérů a projektantů, kteří vymýšlejí nejen krásné, ale i vysoce funkční produkty. Design produktů KONSIMO je neotřelý a unikátní. Produkty od společnosti KONSIMO vynikají vysokou kvalitou za rozumnou cenu. KONSIMO není jen výrobce, ale je to také unikátní síť obchodů, která se rychle rozšiřuje v Polsku a v Německu. Značka KONSIMO má ambice proniknout na trhy západní Evropy a tomu odpovídá také kvalita jejích produktů. Dá se říci, že KONSIMO nabízí německou kvalitu za polské ceny.  

Pokud si vyberete skříňky od značky KONSIMO, máte jistotu, že šuplíky budou vybaveny kvalitními pojezdy a nebudou vybaveny obyčejnými posuvy, které se montují do nejlevnějšího nábytku, dvířka budou vybavena tlumiči dorazu a kvalitními panty. Pokud si od KONSIMA vyberete sedací soupravu, bude vybavena solidním dřevěným rámem, pěnové výplně budou nadstandardní tloušťky a vyšší tuhosti, která zaručí dlouhou životnost. Výrobce KONSIMO uvádí u sedacích souprav a matrací přesný typ pěnové výplně, abyste si mohli porovnat její vlastnosti.  Pěnové výplně u těchto sedaček se neprosedí tak rychle jako u levných sedaček.  

O kvalitě a promyšlenosti produktů od značky KONSIMO svědčí to, že jejich kolekce dětského nábytku MIRIUM získala v roce 2019 ocenění inovativního produktu na mezinárodním veletrhu nábytku v Poznani. Tato kolekce byla oceněna zejména díky promyšlenému designu, který klade důraz na bezpečnost a v současné době se jedná o nejbezpečnější dětský nábytek na trhu. 

Produkty značky KONSIMO doporučujeme z naší nabídky jako produkty s nejlepším poměrem kvalita/cena.