Obraz na plátně MICHELANGELO, RUCE 30 x 40 cm

Kód: ASR-265VGA1269
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
3-6 týdnů

Nyní máte příležitost vlastnit umělecký kus, abyste mohli na vlastní kůži zažít kouzlo Michelangelova renesančního mistrovského díla oživeného na plátně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obraz ze Sixtinské kaple přenesený na plátno je mistrovské dílo, které zachycuje podstatu Michelangelovy tvorby! Ponořte se do podmanivého světa italské renesance a obdivujte tento úchvatný výjev rukou otce a syna. Plátno, vytvořené s maximální precizností, je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Rám je odborně zkonstruován ze dřeva, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Díky tloušťce 3 cm vyniká pak plátno luxusním a profesionálním vzhledem.

Toto mistrovské dílo o rozměrech 40 x 30 cm má ideální velikost, která ozdobí jakoukoli stěnu ve vaší domácnosti nebo v kanceláři. Díky působivým rozměrům se bez námahy stane ústředním bodem každého prostoru a zanechá vaše hosty v úžasu. Dopřejte si jemné barvy a složité detaily, které tomuto úchvatnému obrazu vdechují život. Každý tah štětcem je věrně reprodukován, aby vzniklo autentické a vizuálně působivé umělecké dílo.

Obraz na plátně nejenže uchvátí svou krásou, ale slouží také jako svědectví o bohaté historii a uměleckém géniu Michelangela. Je to skutečný poklad, který dodá eleganci a inspiraci každému interiéru. Ať už jste nadšenci do umění, nebo jen oceňujete pozoruhodné řemeslné zpracování, tento Obraz na plátně musíte mít. Je čas pozvednout svůj prostor tímto mimořádným mistrovským dílem, které v sobě spojuje historii, eleganci a uměleckou genialitu.

Materiál: 100% plátno, Rám: 100% dřevo (Tloušťka: 3 cm), Rozměr: 30 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Záruka: 24 měsíců
ŠÍŘKA VÝROBKU: 30 cm
VÝŠKA VÝROBKU: 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: