Obraz na MDF ČERNÉ PIKTOGRAMY V BÍLÉM KRUHU 15 x 15 cm

Kód: ASR-856EVL1184
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
3-6 týdnů
Položka byla vyprodána…

Jako na kruhové bílé školní tabuli upevněné černé postavičky muže a ženy vypadá tento obraz, kterému sami určíte místo, které bude pro něj nejvhodnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na bílé kulaté MDF desce ztvárněný černý piktogram muže a ženy stojících vedle sebe nechává podněcuje naši fantazii, aby hledala význam tohoto obrazu. Tento elegantní a odolný obraz je vyrobený z kvalitních MDF desek, je navržen tak, aby udělal dojem.

Vstupte do světa moderního umění s naším laserem vyškrabaným kulatým obrazem o rozměrech 15 x 15 x 0,6 cm. Složité detaily a preciznost tohoto kusu vás uchvátí! Tato působivá kontrastní kompozice, která obsahuje dva černé piktogramy muže a ženy vedle sebe, dokonale symbolizuje jednotu a harmonii.

Toto dekorativní dílo, zasazené na fascinujícím bílém pozadí s jemnými hnědými liniemi, bez námahy spojuje moderní estetiku s nadčasovým šarmem. Tento obraz je nejen vizuálně podmanivý, ale také dodá téma k zamyšlení o jeho využití.

Zavěste jej do libovolné místnosti a okamžitě získáte prostor pro konverzaci. Je to dokonalý dárek pro milovníky piktogramů a pro všechny, kteří oceňují krásu jemného řemeslného zpracování. Vylepšete svůj interiér naším obrazem zarámovaným na MDF desce ještě dnes.

Je vyrobený z 100% MDF desky (Thickness: 3mm), Laserová škrábaná metoda, Rozměry: 15 x 15 x 0,6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Záruka: 24 měsíců
ŠÍŘKA VÝROBKU: 15 cm
VÝŠKA VÝROBKU: 15 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: