Kočičí strom škrabadlo 168 cm šedý

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Pořiďte si škrabadlo, odpočívadlo a strom v jednom - dokonalý kočičí strom, který v sobě spojuje zábavu, pohodlí a odolnost

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 817,36 Kč bez DPH
2 199 Kč
Kód produktu SGM-PCT165W01
Značka FEANDREA
Kategorie Stromy a škrabadla
Záruka 24 měsíců
 

Představujeme "Škrabadlo pro kočky Odpočívadlo a strom" - dokonalé hřiště na stromě pro kočky, které vaše kočičí kamarády zabaví na dlouhé hodiny! Tento kočičí strom, který se tyčí do výšky 168 cm, nabízí nekonečnou zábavu při šplhání, která uspokojí i ty nejodvážnější kočky.

Díky 5 úrovním a krátkým vzdálenostem 25-30 cm mezi jednotlivými úrovněmi zajišťuje tento kočičí strom snadný výstup a sestup, takže je ideální pro kočky, které rády šplhají a stoupají do nových výšek. Vaši chlupatí kamarádi se budou cítit jako králové a královny, když s lehkostí zdolávají jednotlivé úrovně.

Toto univerzální hřiště obsahuje 2 dobře polstrované plošiny, 2 plyšové nory, 1 huňatý koš, 2 plyšové míče a dokonce i útulnou houpací síť. Každá kočka si na tomto několikapatrovém a pohodlném kočičím stromě najde své oblíbené místo. Je ideální volbou pro domácnosti s více kočkami, kde může mít každá své vlastní malé útočiště.

Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Tento kočičí strom je vyroben z robustních vysoce kvalitních dřevotřískových desek a je vybaven velkou základnou a zesílenými základovými lištami, které zajišťují stabilitu. Můžete být klidní, protože víte, že vaši vzácní kočičí přátelé jsou v bezpečí a chráněni, zatímco se vydávají na svá lezecká dobrodružství.

Rozlučte se s poškrábaným nábytkem a přivítejte šťastnou a zabavenou kočku! Darujte svým chlupatým přátelům nekonečnou zábavu!

Specifikace:

Rozměry: 55 x 168 x 45 cm

Barva: šedá

Materiál: MDF, plyš, sisal

BARVA šedá
ŠÍŘKA VÝROBKU (?) 55 cm
VÝŠKA VÝROBKU (?) 168 cm
HLOUBKA VÝROBKU (?) 45 cm
Rozmezí ve kterém se nachází skutečná ŠÍŘKA VÝROBKU (?) 50-60 cm
Rozmezí ve kterém se nachází skutečná VÝŠKA VÝROBKU (?) 160-170 cm
Rozmezí ve kterém se nachází skutečná HLOUBKA VÝROBKU (?) 40-50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: