Nádoba na kompostovatelný odpad JOSEPH JOSEPH Compo™ 4

 

Snadno plnitelná nádoba na zbytky jídel JOSEPH JOSEPH Compo™ 4. 

Dostupnost Vyprodáno
825 Kč
Kód produktu NOK1570914
Značka Joseph Joseph
Webová stránka značky josephjoseph.com
Kategorie Organizace kuchyně
Položka byla vyprodána...
 

Snadno plnitelná nádoba na zbytky jídel JOSEPH JOSEPH Compo™ 4. 
Nádoba Compo™ 4 byla navržena jako praktický koš na zbytky jídel. Díky úzkému tvaru nezabírá místo na pracovní desce. Je dodávána s držáčky pro instalaci na vnitřní stranu dvířek. 
Víko nádoby lze doširoka otevřít tak, aby se zbytky jídel daly snadno shrnout z talířů přímo do nádoby. Ve víku jsou uzavíratelné větrací otvory. V otevřené poloze umožňují odvod vlhkosti a tím redukci možných pachů. V létě , za tepla, uzávěr větracích otvorů zamezuje průniku hmyzu do nádoby. Obsah nádoby je 4 litry. V případě kompostování můžete použít biodegradovatelné sáčky JOSEPH JOSEPH IW2. 

Velikost:

5 x 10 x 39,4 cm.

Výrobek čistěte navlhčeným hadříkem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
JOSEPH JOSEPH
 
 
 
Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph v roce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).
 
JOSEPH JOSEPH je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.
 

 joseph-brothers